KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Bazén Hloubětín jako první v Česku nabídl slanou vodu.
Bazén Hloubětín jako první v Česku nabídl slanou vodu. Parní komory vyvolají pocit svěžesti a uvolnění
Bazén Hloubětín jako první v Česku nabídl slanou vodu. 
Autor / zdroj foto: Plavecký a sportovní areál Hloubětín

Plavecký a sportovní areál Hloubětín / Praha 14-Hloubětín

Bazén Hloubětín jako první v České republice nabídl slanou vodu. Ta má přirozené antiseptické účinky, nezpůsobuje pálení a červenání očí. Slaná voda uvolňuje svalstvo, působí regeneračně na nervovou soustavu a tím vytváří pocit svěžesti moře.

Plavecký a sportovní areál vám nabízí dva kryté bazény umístěné v jedné hale, a tak je plavecký areál vhodný i pro návštěvu rodin s dětmi. Dětský bazén má rozměry 15 x 7,5 metru a hloubku od 60 do 80 cm. Sportovní bazén je veliký 25 x 15 metrů a jeho hloubka je 120 až 360 cm. Součástí areálu je také venkovní bazén, parní lázně, sauna, fitness. Funguje tady výcvikové středisko potápěčů a akvabel. Najdete tady rovněž tělocvičnu pro míčové sporty a aerobik či tenisové kurty.

Pocit svěžesti a úplného uvolnění ve vás vyvolá i návštěva parních komor. V nich se vedle dospělých mohou otužovat i prohřát především děti, které nikdy neznají časovou míru pobytu ve vodě.

Teplota bazénů je udržována mezi 27 až 27,5°C. Denně tady vymění jednu třetinu vody v bazénech.

Ze sprch teče čerstvá pitná voda napojená přímo na vodovodní řad, a proto odcházíte z bazénů dokonale čistí. Není nutné, jako je tomu u bazénu se sprchovou cirkulací, procházet doma znovu očistou. Pro vysoušení vlasů můžete použít v osušovně "saharu", u zrcadel ve vestibulu lze použít vlastní fény.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Plaveckého a sportovního areálu Hloubětín.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.