SPORT

Slovácko doma porazilo Duklu
Fotbal 16.12.2018

Slovácko se s domácími fanoušky rozloučilo v roce 2018 domácí výhrou 1:0 nad Duklou a posunulo se směrem ke středu tabulky. Rozhodující gól dal v prvním poločase Zajíc.

Příbram odjíždí z Julisky se třemi body
Fotbal 8.12.2018

V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.

Diváci v derby Bohemians s Duklou branku neviděli
Fotbal 3.12.2018

V malém pražském derby mezi Bohemians a Duklou gól nepadl. Nejblíže ke gólu měli několikrát v závěru druhé půle domácí fotbalisté. Hra se však odehrávala po většinu času na polovině hřiště.

Dukla doma porazila Teplice a již není poslední
Fotbal 24.11.2018

Favorizované Teplice dokázala Dukla v prvním poločase zaskočit svou aktivního hrou a 3 body zůstaly na Julisce, když Teplice utkání dohrávaly pouze v devíti.

290. derby skončilo dělbou bodů
Fotbal 5.11.2018

Také druhé derby Sparty se Slavií v roce 2018 nemá vítěze, oba rivalové se na Letné rozešli smírně po remíze 2:2.

Slavia přehrála Duklu, dvakrát se trefil Stoch
Fotbal 30.10.2018

Sešívaní nastříleli v Edenu Dukle čtyři branky. Dvakrát se trefil Miroslav Stoch, po jednom zásahu přidali Coufal a Olayinka.

2. ročník Studentského štafetového maratonu zná své vítěze
Běh 11.10.2018

Praha má za sebou druhý ročník Studentského štafetového maratonu. Běžecké akce se zúčastnilo dvacet desetičlenných týmů z pražských středních škol.

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do
Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Dukla podlehla Slovácku a je stále bez bodu
Fotbal 18.8.2018

Zatímco Slovácko díky první výhře ze hřišť soupeřů má v tabulce po pěti kolech pohodlných devět bodů, tak Dukla ani popáté nedokázala v novém ligovém ročníku bodovat a nadále uzavírá celý ligový peloton.

Příbram doma rozstřílela Duklu
Fotbal 12.8.2018

Dukla znovu nedokázala bodovat a na hřišti Příbrami prohrála velkým rozdílem 4:0. Prohrála po čtvrté v řadě a v tabulce je stále bez bodu. Naopak Příbram v novém ročníku velmi pozitivně překvapuje.

Plzeň veze z Dukly všechny body
Fotbal 21.7.2018

Dukla předvedla v zápase s Plzní pěkný začátek, ve druhém poločase ale dokázala Plzeň vyrovnat a následně i otočit. Proto odjela jako spokojenější tým.

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.

Vítkovice hrály doma s Olympií bez branek
Fotbal 7.5.2018

Fotbalisté Vítkovice uhráli bezbrankovou remízu s pražskou Olympií a jsou i nadále patnáctí. Soupeře jednoznačně přestříleli, měli víc brankových příležitostí, ale nakonec mohli paradoxně stejně prohrát.

Dukla vyhrála v Karviné, ta se propadla na sestupovou příčku
Fotbal 6.5.2018

Karvinští doma před třemi tisícovkami fandů nestačili na Duklu a navíc hned třikrát inkasovali. Tři kola před koncem se propadli na předposlední místo, o skóre za Baník, který hostí za 2 týdny na svém stadionu v doslova existenčním zápase.

Fotbalisté Dukly slaví důležitou výhru nad Brnem
Fotbal 28.4.2018

Dukla dokázala zvládnout utkání sezony a doma zvítězila nad brněnskou Zbrojovkou. Výhra se ale nerodila zcela bezbolestně, protože domácí fotbalisté museli otáčet nepříznivý vývoj utkání.