SPORT

Dukla doma těsně padla s Olomoucí
Fotbal 31.3.2018

Předehrávka 22. kola nabídla na Julisce 5 gólů. I přes dobrý výkon domácích se z těsné výhry radovali Hanáci. V dresu Dukly se gólově prosadili Schranz a Kušnír, za hostující Sigmu zařídil všechny tři přesné trefy muž zápasu Jakub Řezníček.

Čekání Budějovic na první jarní body pokračuje, nováček bere všechny body
Fotbal 19.3.2018

Ani na druhý pokus na jaře a dohromady už šest zápasů čeká českobudějovické Dynamo na výhru. Jihočechům se nepodařilo doma porazit pražskou Olympii, když jí podlehli 0:1.

Dukla veze všechny body z Ostravy
Fotbal 18.3.2018

V prvním poločase se dokázala prosadit pouze Dukla, která se zásluhou Patrika Brandnera dostala do vedení. Ve druhé půli se sice Ostrava snažila o srovnání, avšak namísto toho inkasovala podruhé. Kontaktní branku se jí nakonec povedlo vstřelit v 91. minutě, ale další přesný zásah se už Slezané nezmohli.

Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maratonu Praha přivítá na startu vytrvaleckou špičku včetně etiopského rekordmana
Atletika 7.3.2018

Už za měsíc odstartuje 20. ročník pražského půlmaratonu a organizátoři pozvali na kulaté výročí závodu mimořádně silné pole. Na start se postaví šestice mužů s osobním rekordem pod hodinu včetně úřadujícího rekordmana závodu Atsedu Tsegaye.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Viktorka vykročila do jarní části FNL výhrou nad Olympií díky penaltě
Fotbal 5.3.2018

V jediném utkání 17. kola zvítězila Viktorie Žižkov v malém pražském derby nad Olympií Praha po penaltě Podrazkého z druhé minuty zápasu 1:0. Hostům se po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyrovnat nepodařilo.

Olympia přivezla z Frýdku všechny tři body
Fotbal 10.10.2017

První branku dal už v deváté minutě po obrovské chybě obránce Marián Kovařík, do konce poločasu ale srovnal Georgios Katidis. Ve druhém poločase hosté pokračovali v tlaku, který zúročil v 89. minutě Marek Opluštil, když nekompromisní hlavičkou zajistil svému týmu tři body.

Dukla remizovala se Spartou
Fotbal 1.10.2017

Na sedm zápasů natáhla Dukla neporazitelnost na domácím stadionu, když v derby remizovala s pražskou Spartou. V utkání měli více šancí ke skórování domácí, ale když ta největší skončila po Holendově střele pouze na tyči, došlo k konečné dělbě bodů po nerozhodném výsledku 0:0.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Dukla si z Olomouce veze porážku
Fotbal 24.9.2017

Hanáci zápas zvládli bez potíží a připsali si další tři body. Pražský výběr mančaft trenéra Václava Jílka nepustil k ničemu a po dvou gólech Jakuba Plška a jednom Martina Sladkého bavil ochozy fotbalem.

Dukla doma přehrála Baník
Fotbal 16.9.2017

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Ani proti Dukle se jablonečtí vítězství nedočkali
Fotbal 21.8.2017

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Třinec zdolal Olympii
Fotbal 20.8.2017

Fotbalisté Třince zaslouženě porazili pražskou Olympii 2:0 a připsali si třetí vítězství v této sezóně. Naopak nováček okusil pocity z první porážky ve druhé nejvyšší soutěži.

Vytrvalecká elita míří na Birell Grand Prix Praha
Běh 31.7.2017

Nejlepší vytrvalkyně současnosti míří do Prahy. V sobotu 9. září se na start Birell Grand Prix Praha postaví tři ze čtyř nejrychlejších žen na deset kilometrů v celé atletické historii.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.