SPORT

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí
Hokej 16.5.2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Volkswagen Maraton Praha má amerického vítěze. Kraloval Galen Rupp
Běh 7.5.2018

Suverénní představení. Tak se dá dvěma slovy popsat výkon Galena Ruppa na čtyřiadvacátém Volkswagen Maratonu Praha. Americká vytrvalecká hvězda nedala svým soupeřům šanci.

Vítkovice hrály doma s Olympií bez branek
Fotbal 7.5.2018

Fotbalisté Vítkovice uhráli bezbrankovou remízu s pražskou Olympií a jsou i nadále patnáctí. Soupeře jednoznačně přestříleli, měli víc brankových příležitostí, ale nakonec mohli paradoxně stejně prohrát.

Dukla vyhrála v Karviné, ta se propadla na sestupovou příčku
Fotbal 6.5.2018

Karvinští doma před třemi tisícovkami fandů nestačili na Duklu a navíc hned třikrát inkasovali. Tři kola před koncem se propadli na předposlední místo, o skóre za Baník, který hostí za 2 týdny na svém stadionu v doslova existenčním zápase.

Fotbalisté Dukly slaví důležitou výhru nad Brnem
Fotbal 28.4.2018

Dukla dokázala zvládnout utkání sezony a doma zvítězila nad brněnskou Zbrojovkou. Výhra se ale nerodila zcela bezbolestně, protože domácí fotbalisté museli otáčet nepříznivý vývoj utkání.

Dukla doma těsně padla s Olomoucí
Fotbal 31.3.2018

Předehrávka 22. kola nabídla na Julisce 5 gólů. I přes dobrý výkon domácích se z těsné výhry radovali Hanáci. V dresu Dukly se gólově prosadili Schranz a Kušnír, za hostující Sigmu zařídil všechny tři přesné trefy muž zápasu Jakub Řezníček.

Čekání Budějovic na první jarní body pokračuje, nováček bere všechny body
Fotbal 19.3.2018

Ani na druhý pokus na jaře a dohromady už šest zápasů čeká českobudějovické Dynamo na výhru. Jihočechům se nepodařilo doma porazit pražskou Olympii, když jí podlehli 0:1.

Dukla veze všechny body z Ostravy
Fotbal 18.3.2018

V prvním poločase se dokázala prosadit pouze Dukla, která se zásluhou Patrika Brandnera dostala do vedení. Ve druhé půli se sice Ostrava snažila o srovnání, avšak namísto toho inkasovala podruhé. Kontaktní branku se jí nakonec povedlo vstřelit v 91. minutě, ale další přesný zásah se už Slezané nezmohli.

Jubilejní dvacátý ročník Sportisimo 1/2Maratonu Praha přivítá na startu vytrvaleckou špičku včetně etiopského rekordmana
Atletika 7.3.2018

Už za měsíc odstartuje 20. ročník pražského půlmaratonu a organizátoři pozvali na kulaté výročí závodu mimořádně silné pole. Na start se postaví šestice mužů s osobním rekordem pod hodinu včetně úřadujícího rekordmana závodu Atsedu Tsegaye.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Viktorka vykročila do jarní části FNL výhrou nad Olympií díky penaltě
Fotbal 5.3.2018

V jediném utkání 17. kola zvítězila Viktorie Žižkov v malém pražském derby nad Olympií Praha po penaltě Podrazkého z druhé minuty zápasu 1:0. Hostům se po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyrovnat nepodařilo.

Olympia přivezla z Frýdku všechny tři body
Fotbal 10.10.2017

První branku dal už v deváté minutě po obrovské chybě obránce Marián Kovařík, do konce poločasu ale srovnal Georgios Katidis. Ve druhém poločase hosté pokračovali v tlaku, který zúročil v 89. minutě Marek Opluštil, když nekompromisní hlavičkou zajistil svému týmu tři body.

Dukla remizovala se Spartou
Fotbal 1.10.2017

Na sedm zápasů natáhla Dukla neporazitelnost na domácím stadionu, když v derby remizovala s pražskou Spartou. V utkání měli více šancí ke skórování domácí, ale když ta největší skončila po Holendově střele pouze na tyči, došlo k konečné dělbě bodů po nerozhodném výsledku 0:0.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Dukla si z Olomouce veze porážku
Fotbal 24.9.2017

Hanáci zápas zvládli bez potíží a připsali si další tři body. Pražský výběr mančaft trenéra Václava Jílka nepustil k ničemu a po dvou gólech Jakuba Plška a jednom Martina Sladkého bavil ochozy fotbalem.

Dukla doma přehrála Baník
Fotbal 16.9.2017

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.