SPORT

Ani proti Dukle se jablonečtí vítězství nedočkali
Fotbal 21.8.2017

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Třinec zdolal Olympii
Fotbal 20.8.2017

Fotbalisté Třince zaslouženě porazili pražskou Olympii 2:0 a připsali si třetí vítězství v této sezóně. Naopak nováček okusil pocity z první porážky ve druhé nejvyšší soutěži.

Vytrvalecká elita míří na Birell Grand Prix Praha
Běh 31.7.2017

Nejlepší vytrvalkyně současnosti míří do Prahy. V sobotu 9. září se na start Birell Grand Prix Praha postaví tři ze čtyř nejrychlejších žen na deset kilometrů v celé atletické historii.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Slavia s Duklou jen remizovala, boj o titul není rozhodnut
Fotbal 14.5.2017

Sešívaní sice dvakrát vedli, hosté ale dokázali pokaždé srovnat. Náskok Slavie na druhou Plzeň tak dvě kola před koncem zůstává dvoubodový.

Liberec zásluhou výborném závěru porazil Duklu
Fotbal 17.4.2017

Slovan Liberec získal veledůležité tři body v souboji o záchranu, přitom Dukla nebyla k remíze vůbec daleko. Rozhodující branka přišla až v 82. minutě, pojistku přidal v samotném závěru zápasu Martin Kouřil, jenž pobyl na hřišti čtyři minuty.

Boleslav obrala Duklu o všechny body
Fotbal 5.4.2017

Skóre utkání otevřel v závěru prvního poločasu Lukáš Železník. Hned ve 49. minutě se ale Dukle podařilo vyrovnat. Jenže ani nerozhodný stav nevydržel na Julisce dlouho. Ani ne o deset minut později totiž Železník napálil Jakuba Podaného od nějž se míč odrazil nešťastně pro domácí do jejich sítě.

Čtyři světové rekordy v Praze
Běh 2.4.2017

Praha se při Sportisimo 1/2Maratonu Praha dočkala čtyř světových rekordů. Sportisimo 1/2Maraton Praha ovládla v historickém maximu hvězda RunCzech Racing Teamu Joyciline Jepkosgei.

Sportisimo 1/2Maraton Praha již v sobotu
Běh 30.3.2017

Již v sobotu odstartuje od Rudolfina Sportisimo 1/2Maraton Praha, největší běžecký závod v České republice. Na trať, která běžcům nabídne pohledy na krásy historické Prahy, se vydá celkem 11 500 závodníků.

Dukla v derby porazila Bohemians
Fotbal 20.3.2017

Do Ďolíčku přijela v poslední zimní neděli pražská Dukla. Bohemka vedla od první minuty, nakonec však v derby nezvítězila.

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede.  Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku
Běh 18.3.2017

Světová rekordmanka do Prahy nepřijede. Sportisimo 1/2Maraton Praha i přesto představí vytrvaleckou špičku

Startovní pole Sportisimo 1/2Maratonu Praha bohužel v uplynulém týdnu přišlo o dvě velmi kvalitní běžkyně. Světová rekordmanka Peres Jepchirchir a Worknesh Degefa musely svůj start zrušit, obě ze zdravotních důvodů.

Dukla doma porazila Jablonec
Fotbal 12.3.2017

Dukla potvrdila, že se jí na Jablonec dlouhodobě daří. Domácí vítězství je prvním od loňského září. Jablonec se za celý zápas nepropracoval k výraznější brankové příležitosti a tak body naprosto spravedlivě zůstávají na Juslice.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Šural zařídil Spartě výhru nad Duklou
Fotbal 5.3.2017

Sparťané v devatenáctém kole berou všechny body, na Letné porazili Duklu 1:0. Vítěznou branku zaznamenal už po pěti minutách hry Josef Šural.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz www.gdsap.cz www.beautyexpo.cz AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o. studioamos.cz www.conpass.cz Stellis s.r.o. garaze.fabrego.cz